Årø Bilsenter AS (1)

Org. nr.: 937818122
Postadresse: Postboks 6024, 6403 Molde

Kontaktperson: Teknisk leder Vidar Hjelvik

mobil 997 80 717

e-post: vidar@arobil.no

Kontaktperson: Helge Harstad
Tlf.: 71 20 34 00
E-post: helge@arobil.no

Internett: www.arobil.no

Auto 8-8 AS (avd Molde) (2)

Logo: FordLogo: SubaruLogo: Mitsubishi Motors

Org. nr.: 912511782
Kontaktperson: Helge Erling Dyrli

Telefon: 71 20 37 00
E-post: helge.erling.dyrli@haukebo-rodseth.no

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde (3)

Org.nr. 927 190 788

Adresse: Gammelseterlia 4,

6422 MOLDE

Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde

Mobil: 907 56 396

E-post: petter.silseth@bos.no

Tlf. 71 24 93 00

Heimeside: www.bos.no
Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand
E-post: christian.borgestrand@bos.no

Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Ingolf Søvik

mobil: 996 97 889

E-post: ingolf.sovik@bos.no

 

Harald Hustad & Co AS (2)

Harald Hustad & Co AS

Adresse: Oscar Hanssens veg 1/3, 6415 Molde kart

Telefon: 71 20 66 50

Epost: post@molde.toyota.no
Kontaktperson: Oddbjørn Henøen

Mobil: 908 32 987
E-post: obh@molde.toyota.no

Molde Billakkering A/S (1)

Postadr.: Årøsetervegen 7, 6422 Molde

Kontaktperson: Cato Hånes

Tlf.nr.: 40033000
E-post: firmapost@bilskadesenter.com

Heimeside: www.bilskadesenter.com

Møller Bil Molde AS (1)

Org.nr.: 915555292
Adresse: Verftsgata 3, 6416 Molde
Postadresse: Postboks 2019, 6402 Molde

Tlf.: 24 03 38 70

Kontaktperson: Terje Sorthe
E-post: terje.sorthe@moller.no

Mobil: 900 42 930

Nardo Bil Nordvest (avd.Molde) (1)

Bilderesultat for Nardo bil molde
Adresse: Fannestrandvegen 51B, 6415 Molde
Tlf.: 71 21 49 00

Kontaktperson: Asmund Magne Vågen E-post: asmund.magne.vagen@nardobil.no

Kontaktperson: Ola Boksasp E-post: ola.boksasp@nardobil.no

Slatlem & Co A/S Molde (2)

Adresse: Hendenvegen 5, 6423 Molde
Tlf.: 71 24 91 60
E-post: postmolde@slatlem.no

Kontaktperson: Åge Gangstad

Mobil: 918 22 231

Mail: ageg@slatlem.no

Wist Last & Buss AS avd Molde (2)

Fannestrandvegen 71, 6416 Molde

Kontaktpersoner:
Teknisk leder: Ben Hugo Pedersen mobil: 91357210
e-post: ben.hugo.pedersen@wistlastbuss.no
Avdelingsleder:
Oddbjørn Silseth mobil: 91544306
e-post: oddbjorn.silseth@wistlastbuss.no