Årø Bilsenter AS

Org. nr.: 937818122
Postadresse: Postboks 6024, 6403 Molde

Kontaktperson: Helge Harstad
Tlf.: 71 20 34 00
E-post: helge@arobil.no

Internett: www.arobil.no

Auto 8-8 AS (avd Molde)

Logo: FordLogo: SubaruLogo: Mitsubishi Motors

Org. nr.: 912511782
Kontaktperson: Helge Erling Dyrli

Telefon: 71 20 37 00
E-post: helge.erling.dyrli@haukebo-rodseth.no

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde

 

 

Org.nr. 927 190 788

Adresse: Gammelseterlia 4,

6422 MOLDE

Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde

Mobil: 907 56 396

E-post: petter.silseth@bos.no

Tlf. 71 24 93 00

Heimeside: www.bos.no
Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand
E-post: christian.borgestrand@bos.no

Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Andreas Gravdehaug

E-post: andreas.gravdehaug@bos.no

 

Bil-Rep

Org. nr.: 977064740
Kontaktperson: Iver Gribbestad

Telefon: 71 21 13 73
E-post: bilrep@automester.no

Bilservise AS

Org. nr.: 983788637

Address: Fannestrandvegen 74,
6416 Molde

Kontaktperson Jonny Magne Sandnes

Telefon: 71 20 01 50 / 906 74 945
E-post: johnny@bilservise.no

Bilxtra avd Molde

Adresse: Lingedalsvegen 6 – 10
6415 MOLDE
Tlf:71240444
Kontaktperson: Torfinn Melsæter
Mobil:91883324
Mail: molde@bilxtra.no

Bussbygg AS

Org. nr.: 973125591
Kontaktperson: Tormod Brokstad

Telefon: 71 24 00 00 / 908 23 486
E-post: tormod@bussbygg.no
Nettside: http://www.bussbygg.no

Felleskjøpet AGRI SA avd Halsa

MEKONOMEN verksted
Adresse: Landvegen 293
6680 Halsanaustan

Kontaktperson: Atle Roset
e-post: atle.roset@felleskjopet.no
mobil:901 46 145

Faglig leder: Svein Stolsmo
e-post: svein.stolsmo@felleskjopet.no
mobil: 908 77 631

Frodes Karosseri og Lakk AS

Org. nr.: 960418301

Adresse: Kometveien 5

6419 Molde
Kontaktperson: Frode Humblen

Mobil: 906 18 333

Epost: post@frodes.no

Telefon: 71 21 83 33

Harald Hustad & Co AS

Harald Hustad & Co AS

Adresse: Oscar Hanssens veg 1/3, 6415 Molde kart

Telefon: 71 20 66 50

Epost: post@molde.toyota.no
Kontaktperson: Oddbjørn Henøen

Mobil: 908 32 987
E-post: obh@molde.toyota.no

Hellanor AS Molde

Org. nr.: 999000004

Telefon: 71 21 21 21

Lønsethagen Elektrodiesel AS

Org. nr.: 932185881

Adresse: Gammelseterlia 4, 6422 Molde

Heimeside: Lønsethagen Elektrodiesel AS Molde

Telefon: 71 24 17 50

Kontaktperson: Finn Aandal

E-post: led@boschcarservice.no

Kontaktperson: Jan Magne Lønsethagen

Mobil: 901 73 328
E-post: jan.magne.lonsethagen@lonsethagen.no

 

Mekonomen Molde AS

Org. nr.: 985793417
Kontaktperson: Alf Ove Witzøe

Telefon: 71 24 32 00 / 91328115
E-post: dl.molde@mekonomen.no

Molde Billakkering A/S (1)

Postadr.: Årøsetervegen 7, 6422 Molde

Kontaktperson: Cato Hånes

Tlf.nr.: 40033000
E-post: firmapost@bilskadesenter.com

Heimeside: www.bilskadesenter.com

Møller Bil Molde AS

Org.nr.: 915555292
Adresse: Verftsgata 3, 6416 Molde
Postadresse: Postboks 2019, 6402 Molde

Tlf.: 24 03 38 70

Kontaktperson: Terje Sorthe
E-post: terje.sorthe@moller.no

Mobil: 900 42 930