Auto – Elektro AS

Adresse: Næringsveien 3, 6517 Kristiansund

Kontaktperson: Jon Terje Furseth

Mobil: 913 41 205

Tlf. 71 56 59 60
E-post: post@auto-elektro.no

Org. nr.: 918542272

Internett: www.auto-elektro.no

Auto 8-8 A/S (avd. Eide) ()

 

Bilderesultat for auto 8-8 sildnes & Halaas as, eide

Adresse: 6490 Eide
Kontaktperson: Nils Petter Berdahl

Telefon: 71 57 28 30
E-post: nils@auto8-8.no

Internett: www.ford.auto8-8.no

AUTO 8-8 A/S (avd. Kristiansund) (1)

 

Adresse: Rørgata 4, 6517 Kristiansund
Kontaktperson: Børje Guldbransen

Telefon: 71 57 28 00

e-post: borje@auto8-8.no

Mobil: 928 16 157

Internett: www.auto8-8.no

Auto 8-8 AS (avd Molde) (1)

Logo: FordLogo: SubaruLogo: Mitsubishi Motors

Org. nr.: 912511782
Kontaktperson: Helge Erling Dyrli

Telefon: 71 20 37 00
E-post: helge.erling.dyrli@haukebo-rodseth.no

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde

Org.nr. 927 190 788

Adresse: Gammelseterlia 4,

6422 MOLDE

Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde

Mobil: 907 56 396

E-post: petter.silseth@bos.no

Tlf. 71 24 93 00

Heimeside: www.bos.no
Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand
E-post: christian.borgestrand@bos.no

Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Ingolf Søvik

mobil: 996 97 889

E-post: ingolf.sovik@bos.no

 

Bilxtra avd Molde

Adresse: Lingedalsvegen 6 – 10
6415 MOLDE
Tlf:71240444
Kontaktperson: Torfinn Melsæter
Mobil:91883324
Mail: molde@bilxtra.no

Brødrene Bakk AS


Kontakt oss
Brødrene Bakk AS / Nordmøre Transport Service AS
Kjelklia 31
6690 AURE
Kontaktperson: Ivar Bakk
e-post: ivar@brbakk.no
mobil: 995 99 970

Tlf: 71 64 79 90
E-post: post@brbakk.no
www.brbakk.no

Felleskjøpet AGRI SA avd Halsa

MEKONOMEN verksted
Adresse: Landvegen 293
6680 Halsanaustan

Kontaktperson: Atle Roset
e-post: atle.roset@felleskjopet.no
mobil:901 46 145

Faglig leder: Svein Stolsmo
e-post: svein.stolsmo@felleskjopet.no
mobil: 908 77 631

Harald Hustad & Co AS

Harald Hustad & Co AS

Adresse: Oscar Hanssens veg 1/3, 6415 Molde kart

Telefon: 71 20 66 50

Epost: post@molde.toyota.no
Kontaktperson: Oddbjørn Henøen

Mobil: 908 32 987
E-post: obh@molde.toyota.no

Møller Bil Molde AS

Org.nr.: 915555292
Adresse: Verftsgata 3, 6416 Molde
Postadresse: Postboks 2019, 6402 Molde

Tlf.: 24 03 38 70

Kontaktperson: Terje Sorthe
E-post: terje.sorthe@moller.no

Mobil: 900 42 930

Nardo Bil Nordvest (avd. Kristiansund)

 

Bilderesultat for Nardo bil molde

Adresse: Verkstedveien 9, 6517 Kristiansund

Kontaktperson: Ola Boksasp
E-post: ola.boksasp@nardobil.no
Kontaktperson: Aasmund Brevik
E-post: aasmund.brevik@nardobil.no

Nardo Bil Nordvest (avd.Molde)

Bilderesultat for Nardo bil molde
Adresse: Fannestrandvegen 51B, 6415 Molde
Tlf.: 71 21 49 00

Kontaktperson: Asmund Magne Vågen E-post: asmund.magne.vagen@nardobil.no

Kontaktperson: Ola Boksasp E-post: ola.boksasp@nardobil.no

Nerland Autosalg A/S (1)

Org. nr.: 951734543
Adresse: Elnesvågen, 6440 Elnesvågen

Kontaktperson: Erik Helseth
Tlf.: 71 26 50 00/91603224
E-post: erik@nerland-autosalg.no

Internett: www.nerlandautosalg.no

Norsk Scania AS

Bakliveien 3, 6450 Hjelset

Kontaktperson: Arnstein Meisingset

Tlf. 71 20 13 80
Mobil: 971 74 871

E-post: arnstein.meisingset@scania.no

Internett: www.alstadauto.no

Slatlem & Co A/S Molde (1)

Adresse: Hendenvegen 5, 6423 Molde
Tlf.: 71 24 91 60
E-post: postmolde@slatlem.no

Kontaktperson: Åge Gangstad

Mobil: 918 22 231

Mail: ageg@slatlem.no