Aukra Bil AS

Adresse: Riksfjordvegen 105

6480 Aukra

Kontaktperson: Bernt Arild Bakkemyr mobil: 913 46 401

Telefon: 71 17 19 00

Epost: verksted@aukraauto.no

Heimeside: http://www.aukraauto.no/

 

 

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde

 

 

Org.nr. 927 190 788

Adresse: Gammelseterlia 4,

6422 MOLDE

Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde

Mobil: 907 56 396

E-post: petter.silseth@bos.no

Tlf. 71 24 93 00

Heimeside: www.bos.no
Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand
E-post: christian.borgestrand@bos.no

Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Andreas Gravdehaug

E-post: andreas.gravdehaug@bos.no

 

Bolli Motor AS (Avd. Lyngstad)

Org. nr.: 983396127
Kontaktperson: Knut Bolli

Telefon: 71295872 / 95729141
E-post: kebolli@online.no

Nettside: www.bollimotor.no

Brødrene Bakk AS


Kontakt oss
Brødrene Bakk AS / Nordmøre Transport Service AS
Kjelklia 31
6690 AURE
Kontaktperson: Ivar Bakk
e-post: ivar@brbakk.no
mobil: 995 99 970

Tlf: 71 64 79 90
E-post: post@brbakk.no
www.brbakk.no

Norsk Scania AS (1)

Bakliveien 3, 6450 Hjelset

Kontaktperson: Arnstein Meisingset

Tlf. 71 20 13 80
Mobil: 971 74 871

E-post: arnstein.meisingset@scania.no

Internett: www.alstadauto.no

Tide Verksted avd Møre AS (1)

Adresse: Wilhelm Dalls vei 44

6511 Kristiansund

Kontaktperson: Robert Nilsen

mobil: 48004400

e-post: robert.nilsen@tide.no

Wist Last & Buss AS (avd. Frei)

Adresse: 6520 Frei
Tlf.: 71528290
E-post: firmapost@wistlastbuss.no

Kontaktperson: Bjørn Bolli

Mobil: 924 24 297

E-post: bb@wistlastbuss.no

Internett: www.wist-last-buss.no

Wist Last & Buss AS avd Molde

Fannestrandvegen 71, 6416 Molde

Kontaktpersoner:
Teknisk leder: Ben Hugo Pedersen mobil: 91357210
e-post: ben.hugo.pedersen@wistlastbuss.no
Avdelingsleder:
Oddbjørn Silseth mobil: 91544306
e-post: oddbjorn.silseth@wistlastbuss.no