Årø Bilsenter AS

Org. nr.: 937818122
Postadresse: Postboks 6024, 6403 Molde

Kontaktperson: Helge Harstad
Tlf.: 71 20 34 00
E-post: helge@arobil.no

Internett: www.arobil.no

Aukra Bil AS

Adresse: Riksfjordvegen 105

6480 Aukra

Kontaktperson: Bernt Arild Bakkemyr mobil: 913 46 401

Telefon: 71 17 19 00

Epost: verksted@aukraauto.no

Heimeside: http://www.aukraauto.no/

 

 

Aure Bil og Fritid AS

Facebook: Aure Bil og Fritid AS 

6690 Aure

Kontaktperson: Terje Dromnes

Mobil: 911 60 045

Telefon: 48 48 83 48

E-post: Terje@aurebilogfritid.no

Kontaktperson: Per Kristian Vangen

E-post: per@aurebilogfritid.no

Mobil: 970 98260

 

Auto – Elektro AS

Adresse: Næringsveien 3, 6517 Kristiansund

Kontaktperson: Jon Terje Furseth

Mobil: 913 41 205

Tlf. 71 56 59 60
E-post: post@auto-elektro.no

Org. nr.: 918542272

Internett: www.auto-elektro.no

Auto 1 Elnesvågen AS

Org. nr. 995419963

Adresse:

Sjøveien 51

6440 Elnesvågen
Kontaktperson: Tony Lie

Telefon: 71265555 / 99556781

E-post: post@auto1.as

Internett: www.auto1.as

Auto 8-8 A/S (avd. Eide)

 

Bilderesultat for auto 8-8 sildnes & Halaas as, eide

Adresse: 6490 Eide
Kontaktperson: Nils Petter Berdahl

Telefon: 71 57 28 30
E-post: nils@auto8-8.no

Internett: www.ford.auto8-8.no

AUTO 8-8 A/S (avd. Kristiansund)

 

Adresse: Rørgata 4, 6517 Kristiansund
Kontaktperson: Børje Guldbransen

Telefon: 71 57 28 00

e-post: borje@auto8-8.no

Mobil: 928 16 157

Internett: www.auto8-8.no

Auto 8-8 AS (avd Molde)

Logo: FordLogo: SubaruLogo: Mitsubishi Motors

Org. nr.: 912511782
Kontaktperson: Helge Erling Dyrli

Telefon: 71 20 37 00
E-post: helge.erling.dyrli@haukebo-rodseth.no

Berge Motorsenter AS

Org. nr.: 939259317
Kontaktperson: Odd Arne Berge

Telefon: 71588750 / 920 99 100
E-post: odd.arne@bergemotor.no

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde

 

 

Org.nr. 927 190 788

Adresse: Gammelseterlia 4,

6422 MOLDE

Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde

Mobil: 907 56 396

E-post: petter.silseth@bos.no

Tlf. 71 24 93 00

Heimeside: www.bos.no
Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand
E-post: christian.borgestrand@bos.no

Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Andreas Gravdehaug

E-post: andreas.gravdehaug@bos.no

 

Bil-Rep

Org. nr.: 977064740
Kontaktperson: Iver Gribbestad

Telefon: 71 21 13 73
E-post: bilrep@automester.no

Bilextra AS (avd. Molde)

Medlemsbedrift
Org.nr.: 981015150
Adresse: Lerstadvegen 510, 6018 Ålesund
Postadresse: Moldegårdvegen 5, 6419 Molde
Tlf.: 71 24 04 44/918 83 324
E-post: torfinn.melseter@bilextra.no

Bilservise AS

Org. nr.: 983788637

Address: Fannestrandvegen 74,
6416 Molde

Kontaktperson Jonny Magne Sandnes

Telefon: 71 20 01 50 / 906 74 945
E-post: johnny@bilservise.no

Bilskadesenteret Nordmøre AS

Org. nr.: 812532502

Adresse: Nordmørsveien 71B

6517 Kristiansund N

Kontaktperson: Jan Olav Åsheim

telefon: 71 58 22 11

e-post: post@bilskadesenteret-nordmore.no

Bilxtra avd Molde

Adresse: Lingedalsvegen 6 – 10
6415 MOLDE
Tlf:71240444
Kontaktperson: Torfinn Melsæter
Mobil:91883324
Mail: molde@bilxtra.no